Hd izle, 720p izle, full izle, türkçe dublaj izle,

RoboCop 2014 Türkçe Dublaj HD izle

Reklamı Geç
10
Türkçe Altyazı
RoboCop 2014 Türkçe Dublaj HD izle
Yıl 2029′dur ve çokuluslu şirket OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. İnsansız uçakları dünya çapındaki Amerika savaşlarını kazanmaktadır, şimdi ise bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istemektedirler. Alex Murphy sevgi dolu bir koca, baba ve Detroit’de suç ve yolsuzluğu engellemek için elinden geleni yapan iyi bir polistir. Bir görev sırasında ciddi anlamda yaralandıktan sonra, OmniCorp Alex’in hayatını kurtarmak için robotik bilimlerini kullanır. Çok sevdiği şehrin sokaklarına inanılmaz yeni yeteneklerle döner, fakar sıradan bir adamın daha önce asla karşılaşmadığı durumlar ile birlikte…

Paul Verhoeven’in efsanevi bilim kurgu aksiyon filmi serisi olan RoboCop, uzun zamandır tekrardan sinemalara gelmek için sırasını bekliyordu. Artık film ile ilgili ufak bilgiler gelmeye başladı ve RoboCop da beyaz perdeye dönmek için sabırsızlanmaya başladı. MGM film yapım şirketinin Bond 23 ve The Hobbit ile birlikte en önemli üçüncü projesi olarak açıkladığı film için ilk olarak yönetmen aranıyordu ve bu yönetmen artık bulundu. Black Swan’ın yönetmeni Darren Aronofsky’nin projeye dahil olmayı istemesi ile MGM yönetmene teklif götürmeye hazırlanıyordu ancak MGM’in kurtuluş planlarından biri olacak bu proje için daha fazla beklememe kararı alındı. Wolverine’i çeken Aronofsky’den vazgeçen şirket sonunda aradığı ismi güney amerikadan buldu. Elite Squad ve Elite Squad 2 filmleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Brezilyalı Jose Padilha, yeni RoboCop filminde kamera arkasında olacak.
Detroit şehrini suçlulardan bir kez daha temizleyecek olan RoboCop’un en erken 2013 yılında sinemalarda olabilecek. Detayları sinemalar.com üzerinden takip edebilirsiniz.

RoboCop 2014 Türkçe Dublaj HD izle” için 1 yorum yapılmış

  1. osman 02 Şubat 2014 saat 20:52 # Ziyaretçi

    robocop full izlmek istiyorum te sekur ederim

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.